Краєзнавчий бібліотур: «Минуле й сьогодення поруч»12 вересня 2018 року учні 4-А кл. НВК «Лідер» (кл. керівник Ольга Литвин) здійснили пізнавальну екскурсію до етнографічного музею Смілянської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів «Черкаської обласної ради».
Завітавши до шкільного музею, діти з цікавістю ознайомилися з його історією, переглянули експозиції, які були дбайливо зібрані педагогічним колективом та учнями школи. Шкільний музей кожного року поповнюється виробами дитячої творчості, створеними власноруч вихованцями навчального закладу: вишивкою, плетивом, мереживом та аплікацією.
З розповіді завідуючої музею Олени Тирси та учнів-екскурсоводів, діти дізналися, що до недавнього часу головною засновницею та берегинею цього закладу була вихователь-методист Чекіс Злата Володимирівна, завдяки ентузіазму якої і був створений музей.
Цікавим та пізнавальним також було знайомство з шкільною бібліотекою, до якої лідерців гостинно запросила завідуюча книгозбірнею Надія Сюмак. /Files/images/Крм.png
Обізнані і задоволені від побаченого, школярі щиро подякували працівникам та учням за гостинність та побажали, щоб їхній музей з кожним роком поповнювався новими рідкісними експонатами.
Кiлькiсть переглядiв: 504

Коментарi