/Files/images/depositphotos_98410224-stock-photo-question-mark-from-books-searching.jpgПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ (ВИТЯГ)

  1. Право на бібліотечне обслуговування у бібліотеці мають громадяни України незалежно від статі, національності, соціального стану, політичних та релігійних переконань, місця проживання, а також юридичні особи – підприємства, установи, організації.
  2. Для запису до бібліотеки громадяни мають пред`явити паспорт (з позначкою реєстрації за місцем проживання), надати відомості для заповнення реєстраційної картки та читацького формуляра, і особистим підписом підтвердити зобов’язання виконувати Правила, попередньо з ними ознайомившись.
  3. Користувачі мають право одержати для опрацювання у бібліотеці одноразово не більше п’яти друкованих видань терміном до 30 діб. Термін користування ними може бути продовжений при відсутності на них попиту з боку інших читачів. Кількість бібліотечних документів, що видається у читальному залі, не обмежується. Рідкісні та цінні документи, довідкові видання, єдині примірники книг, періодичні видання за межі бібліотеки не видаються. Видача додому документів, що користуються підвищеним попитом може здійснюватися за допомогою “Нічного абонементу” згідно установленого порядку.
  4. Бібліотека має право:

· розробляти Правила користування бібліотекою, вносити до них зміни і доповнення та визначати режим обслуговування користувачів;

· встановлювати обмеження у використанні документів, що мають особливу цінність або поганий фізичний стан;

· встановлювати пільги для окремих категорій користувачів;

· визначати види та розміри компенсації шкоди, заподіяної користувачами у т.ч. за псування бібліотечного обладнання;

· надавити дозвіл на розміщення інформаційних та рекламних матеріалів у приміщеннях бібліотеки;

· позбавляти користувачів (фізичних та юридичних осіб), які порушують Правила користування бібліотекою чи заподіюють шкоду бібліотеці, права на бібліотечне обслуговування на термін, що визначається бібліотекою.

Кiлькiсть переглядiв: 567

Коментарi